Péče o Pleť

Vyberte si z více typů kosmetického ošetření pleti. Pomůžeme vám s omlazením, hydratací či zmírněním stárnutí pleti s použitím kosmetických přípravků Purles.

Energie krásy v srdci francouzské kosmetiky Purlés

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. Purles je účinnou komplexní dermatokosmetickou terapií s bezprostředně viditelnými výsledky, která zároveň poskytuje svým klientům hlubokou relaxaci. Každé ošetření se mění v pečující rituální ceremonii, výlet do světa krásy, čistoty a pohlazení smyslů. Purlés je zárukou moderního a kvalitního kosmetického ošetření, jehož výsledky nezklamou.

Francouzská laboratoř
Přípravky značky Purles jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Systém důkladné expertízy spolu s inovativními postupy při vytváření formulí zaručují nejlepší možnou účinnost a bezpečnost při používání vyvinutých přípravků.

Cenník

Sushi Ceremony
1 200 Kč
Gold, Pearls & Champagne
1 200 Kč
SensiSkin Garden Ceremony
1 100 Kč
Stem Cells Ceremony
1 100 Kč
DNA Protection Expert
1 200 Kč
Pure Rebalancing ceremony
1100 Kč
Redness stop system
1100 Kč

Chemický peeling

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním zákrokům, umí vyhladit jemné vrásky, zjemnit jizvy po akné nebo odstranit pigmentové skvrny. Pokud vás trápí sluncem poškozená pokožka, jemné vrásky, unavená pleť, rozšířené póry, akné, nadměrná činnost mazových žláz nebo pigmentové skvrny, doporučujeme chemický peeling. Za regeneraci a omlazení pleti vděčíme kyselině glykolové (AHA), přírodní látce získávané z cukrové třtiny, která je obsažena v přípravcích na chemický peeling v různé koncentraci. Nejčastěji peelingem ošetřujeme obličej, dekolt, šíji, záda a hřbety rukou.

Přístrojová kosmetika

Biostimulační laser má terapeutický účinek vhodný k hojení a regeneraci tkání. Regenerační účinky biostimulačního laseru jsou v estetické dermatologii široce využívány.

Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.

Laserové hydratační, regenerační a čisticí pleťové masky tvoří speciální gely s obsahem účinných látek, které v kombinaci s biostimulačním laserem mnohonásobně zesílí svůj účinek.
Nejčastější aplikace biostimulačního laseru je k okamžitému zklidnění pleti po laserovém zákroku, k regeneraci pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev, zklidnění projevů akné a jiných zánětlivých procesů (např. při oparu), k urychlení vstřebání hematomů apod.

Mikrodermabraze (mikrovyhlazení) patří  k jedné z nejpopulárnějších druhů mechanického peelingu.
Výsledkem procedury mikrodermabraze je náprava estetických vad, jako jsou:
* drobné vrásky
* pigmentové skvrny
* rozšířené póry
* menší jizvy a šrámy

Mikrodermabraze (mikrovyhlazení) je mechanický peeling umožňující odstranění odumřelých kožních buněk. Díky modernímu přístroji, který má speciální diamantové nástavce, lze dosáhnout zlepšení vzhledu pleti, ale také ji účinně připravit pro další zákroky, a zvýšit tím její schopnost absorpce účinných látek. Tento zákrok není úplnou novinkou, moderní kosmetické přístroje na diamantovou mikrodermabrazi totiž pozvolna nahradily starší postupy. Na rozdíl od dermabraze je diamantová mikrodermabraze zákrok neinvazivní a bezbolestný.

Procedura spočívá v provedení velmi jemného peelingu, přičemž nejlepší výsledky jsou patrné u pacientů s prvními příznaky stárnutí kůže. Ošetřovat lze jak obličej, tak i oblast dekoltu, záda, které vyžadují vylepšení vzhledu kůže.

Stejně jako jakékoli jiné peelingy spouští mikrovyhlazení mechanizmus regenerace kůže, stimuluje produkci kolagenu a elastinu a díky tomu je vidět již po dvou až třech sezeních omlazující efekt. Výsledkem diamantové mikrodermabraze je svěží a mladistvá pleť.

Mezoterapie je nejúčinnější nechirurgickou metodou, založenou na zavedení intradermálně účinných přípravků přímo do problémové oblasti prostřednictvím četných mikrovpichů. Patří k jednomu z nejefektivnějších a nejpopulárnějších kosmetických postupů estetické medicíny.

Mezoterapeutické „koktejly" mohou zahrnovat aminokyseliny, koenzymy, stopové prvky, lipolytické a vaskulární přípravky, léčivé extrakty a homeopatické výtažky, které se v malých dávkách zavádějí pod kůži pomocí tenkých a krátkých jehel.

Mezoterapii lze navíc aplikovat i do vlasové části hlavy, a tím zamezit vypaávání vlasů.
„Koktejly" se připravují individuálně pro každého klienta na míru, a jejich složení se mění v závislosti na konkrétním úkonu, cíli a požadovaném konečném výsledku. Přípravky pro mezoterapii vyrábějí vědecko-výzkumné kosmetologické instituty ve Francii.

Mezoterapii lze dokonale skloubit s přístrojovými postupy, proticelulitidními programy, masážemi či zábaly.

Ultrazvukové čištění pleti je nejzákladnějším a nejběžnějším ošetřením v rámci hloubkového pročištění pokožky. Ultrazvukové vlny pronikají do hlubších vrstev pokožky, kde uvolňují maz, černé tečky a nahromaděnou špínu. Po proniknutí do pokožky zvyšují ultrazvukové vlny teplotu okolní tkáně, čímž se zlepšuje okysličování buněk a stimuluje tvorba kolagenu. Ošetření ultrazvukem působí i proti akné, protože má antibakteriální účinky.

Kombinace přístrojové kosmetiky v rámci kosmetického ostření je v ceně 500kč.
V případě samostatného ošetření,přístrojová kosmetika cena:

Diamantová mikrodermabráze
550 Kč
Biostimulační laser obličej
Cena za jedno ošetření
250 Kč
Mezoterapie Purles
ošetření obličeje
1500 Kč
Mezoterapie Purles *
ošetření obličej, krk a dekolt
2500 Kč

* Využijte výhodného balíčku 4+1 zdarma.

Služby estetické medicíny

Skinbooster
Botulotoxin
Kyselina Hyularonová

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Masáže

Masáž Záda
30 min.
690 Kč
Masáž Celé tělo
60 min.
990 Kč
Objednejte se
Jsme Vám k dispozici na čísle
+420 775 718 330
Virtuální prohlídka